Informace pro účastníky

ma: Sociální práce jako nástroj podpory sociální změny

Termín konání: pátek 22. a sobota 23. září 2017 

Místo konání: Hradec Králové, 1227 Hradecká ulice

 

Přihlášení na konferenci

Na konferenci se můžete přihlásit prostřednictvím PŘIHLÁŠKY (klikněte na aktivní odkaz):

Přihlášení na konferenci zahrnuje účast na hlavním jednání konference, jednání v sekcích, možnost zúčastnit se doprovodného programu - seminář na téma "Význam nutriční podpory v sociální péči" a dále také Společenského večera konaného první den konference.

Přihlášení pouze na seminář "Význam nutriční podpory v sociální péči"

Za snížený poplatek je možné se přihlásit pouze na doprovodný program konference, tj. na seminář "Význam nutriční podpory v sociální péči". PŘIHLÁŠKA (klikněte na aktivní odkaz).

 

Konferenční poplatek

Konferenční poplatek činí 2100,- Kč vč. DPH / 80 EUR

Poplatek za účast na semináři činí 300,-Kč vč. DPH / 12 EUR (platí se pouze při přihlášení jen na samostatný seminář, účastníci konference mají vstup na seminář zdarma)

Poplatek se platí na základě zálohové faktury, která vám bude zaslána elektronicky na e-mail uvedený v přihlášce. Na základě zaplacení zálohové faktury vám bude opět elektronicky zaslán daňový doklad.

Storno podmínky: V případě zaplacení poplatku a řádného odhlášení do 21.9.2017 vám bude konferenční poplatek vrácen. 

Od konferenčního poplatku, popř. poplatku za seminář jsou osvobozeni čestní hosté konference, členové čestného předsednictva, organizačního a vědeckého výboru konference, pracovníci Univerzity Hradec Králové, studenti Ústavu sociální práce a zástupci "Akreditovaných pracovišť odborných praxí pro studenty ÚSP".Ubytování

Každý účastník konference si zajišťuje ubytování samostatně. Pro zajištění ubytování můžete využít kontakty na ubytování v Hradci Králové uvedené na webu nebo portál booking.com. Doporučujeme zajistit si ubytování s předstihem.


Stravování

Oběd na první den jednání (22.9.) je možné si předem objednat prostřednictvím přihlášky. Cena je 120,- Kč vč. DPH / 5 EUR. Výběr bude ze dvou jídel, z toho jedno vegetariánské. Platba za oběd bude zahrnuta do zálohové faktury.

Další možnosti stravování v okolí místa konání např.: Crosscafe ve vědecké knihovně, Restaurace Ferdinanda, Localis, Pasta Cook&Look, Restaurace Šatlava, Mexita, Sport cafe, s.r.o. Většina těchto restaurací je umístěna na Velkém náměstí, kam je možno dojít cca za deset minut. Mimo uvedené restaurace zde najdete i mnoho dalších.

 

Společenský večer

Společenský večer bude probíhat dne 22.9.2017 od 19 hodin v prostorách Objektu společné výuky Univerzity Hradec Králové.